Hardlopen met een complete loopagenda!
Doe mee met het hardloopevenement 8 van Drachten te Drachten, gemeente Smallingerland (FR) op za 11 jun 2016. De volgende afstanden staan op het programma: 1 km – 10 km hardlopen. Wilt u inschrijven voor dit loopevenement? Raadpleeg hiervoor dan de website van de organisatie
De uitslagen van deze hardloopwedstrijd zijn te raadplegen via dezelfde website of via de bekende websites zoals uitslagen.nl, runtimer en mylaps. Doet u mee met dit evenement, zorg dan dat u goed voorbereid aan de start staat! Met een goed trainingsschema komt u een heel eind. Train bijvoorbeeld met start to run van Evy Gruyaert. Download de start to run mp3 bestanden en zet ze op uw telefoon. Oortjes in, hit the play button en en rennen maar!
Meer informatie over 8 van Drachten op Hardloopkalender.nl
Zondag 11 juni is de 13e editie van de 8 van Drachten. Het hardloopevenement, met ruim 1200 deelnemers,over een afstand van 8 kilometer Het traject is uitgezet op de belangrijkste verkeersader tussen Beetsterzwaag en Drachten en zal gedurende het evenement volledig zijn afgezet ten behoeve van de deelnemers en de toeschouwers. De finish zal plaatsvinden op het Kiryat Onoplein te Drachten. De start van de 8 kilometer is om 14.00 uur. Er is voor de deelnemers gratis vervoer van Drachten naar Beetsterzwaag en de kleding zal ook gratis naar Drachten worden vervoerd. Naast de 8 km is er ook een Kids Run over een mijl( 1.600 meter)