Hardlopen met een complete loopagenda!
Doe mee met het hardloopevenement Halve en Kwart Marathon Cranendonck te Soerendonk, gemeente Cranendonck (NB) op zo 18 sep 2011. De volgende afstanden staan op het programma: 5 km – 10,5 km – halve marathon hardlopen. Wilt u inschrijven voor dit loopevenement? Raadpleeg hiervoor dan de website van de organisatie
De uitslagen van deze hardloopwedstrijd zijn te raadplegen via dezelfde website of via de bekende websites zoals uitslagen.nl, runtimer en mylaps. Doet u mee met dit evenement, zorg dan dat u goed voorbereid aan de start staat! Met een goed trainingsschema komt u een heel eind. Train bijvoorbeeld met start to run van Evy Gruyaert. Download de start to run mp3 bestanden en zet ze op uw telefoon. Oortjes in, hit the play button en en rennen maar!
Meer informatie over Halve en Kwart Marathon Cranendonck op Hardloopkalender.nl
Het parcours gaat alleen maar door prachtige natuurgebieden van Cranendonck. Iedere km een aanduiding. Alle afstanden 1 grote ronde. Iedere 5 km een drinkpost, met een extra drinkpost op het 18 km punt. Allerlei faciliteiten, zoals douche- en kleedgelegenheid, na afloop een hapje en drankje, EHBO aanwezig, een herinnering en gezelligheid na afloop. Er worden door 3 fotografen foto,s gemaakt, die de volgende dag op de site www.loopgroepcranendonck.nl te bezichtigen zijn. Tot zondag 18 september 2011 !!!