- Dit evenement is voorbij.
HAN-KAN Marathon Nijmegen (GE)
Doe mee met het hardloopevenement HAN-KAN Marathon te Nijmegen (GE) op zo 09 mei 2010. De volgende afstanden staan op het programma: marathon hardlopen. Wilt u inschrijven voor dit loopevenement? Raadpleeg hiervoor dan de website van de organisatie
De uitslagen van deze hardloopwedstrijd zijn te raadplegen via dezelfde website of via de bekende websites zoals uitslagen.nl, runtimer en mylaps. Doet u mee met dit evenement, zorg dan dat u goed voorbereid aan de start staat! Met een goed trainingsschema komt u een heel eind. Train bijvoorbeeld met start to run van Evy Gruyaert. Download de start to run mp3 bestanden en zet ze op uw telefoon. Oortjes in, hit the play button en en rennen maar!
Meer informatie over HAN-KAN Marathon op Hardloopkalender.nl
De HAN-KAN estafette & marathon is een loopfestijn van precies 42 kilometer en 195 meter tussen de HAN Campus Nijmegen en de HAN Campus Arnhem. De start van de wedstrijd is om 09.00 uur op de HAN Campus aan de Kapittelweg in Nijmegen. Vanaf hier leidt de route naar de Betuwe. Hier loop je voornamelijk op de dijken door de mooie natuur van de gemeente Lingewaard. Via de gemeente Lingewaard loop je naar Arnhem. Dit is ook de finishplaats van de marathon op de HAN Campus aan de Ruitenberglaan in Arnhem. De minimale leeftijd voor deelname aan aan de HAN-KAN estafette & marathon is 18 jaar. Ook voor deelname aan de estafette-2 en estafette-4 adviseren we een minimale leeftijd van 18 jaar. De looptijd van 10 km is ca. 1 uur en 13 minuten. De uiterste tijd van binnenkomst van de hele marathon is 14.00 uur.