Hardlopen met een complete loopagenda!
Doe mee met het hardloopevenement Lenteloop Almere te Almere (FL) op zo 19 mrt 2017. De volgende afstanden staan op het programma: 2,5 km – 5 km – 10 km – 20 km – 30 km hardlopen. Wilt u inschrijven voor dit loopevenement? Raadpleeg hiervoor dan de website van de organisatie
De uitslagen van deze hardloopwedstrijd zijn te raadplegen via dezelfde website of via de bekende websites zoals uitslagen.nl, runtimer en mylaps. Doet u mee met dit evenement, zorg dan dat u goed voorbereid aan de start staat! Met een goed trainingsschema komt u een heel eind. Train bijvoorbeeld met start to run van Evy Gruyaert. Download de start to run mp3 bestanden en zet ze op uw telefoon. Oortjes in, hit the play button en en rennen maar!
Meer informatie over Lenteloop Almere op Hardloopkalender.nl
De gezelligste loop van Almere is klaar voor de 32e editie. Voor recreant en duurloper hebben we de juiste afstand over een mooi parcours. Om het hardlopen te promoten wordt voor de 2,5km geen inschrijfgeld gevraagd. En natuurlijk lopen we ook dit jaar voor een goed doel. Het Jeugdsportfonds Almere geeft sportkansen aan jongeren waar thuis onvoldoende geld is om te sporten. Inschrijven en informatie over het goede doel vind je op: http: www.almere-lenteloop.nl Schrijf je in en loop 19 maart 2017 gezellig met ons mee.